בית בלב

מציג תוצאות 1 - 10 מתוך 11

בית בלב בע''מ, המחלקה לסיעוד מורכב, ירושלים

ישוב: 
ירושלים
תיאור: 
בית בלב בע''מ, המחלקה לסיעוד מורכב, ירושלים הינו בית חולים בירושלים המכיל 33 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לסיעודיים מורכבים

בית בלב בע''מ, כפר סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
בית בלב בע''מ, כפר סבא הינו בית חולים בכפר-סבא המכיל 34 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לסיעודיים מורכבים

בית בלב בע''מ, רעננה,

ישוב: 
רעננה
תיאור: 
בית בלב בע''מ, רעננה, הינו בית חולים ברעננה המכיל 68 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לסיעודיים מורכבים מחלקה שיקומית

בית בלב בע''מ, בית חולים, בת ים

ישוב: 
בת-ים
תיאור: 
בית בלב בע''מ, בית חולים, בת ים הינו בית חולים בבת-ים המכיל 174 מיטות ב-3 מחלקות: מחלקה סיעודית מחלקה לסיעודיים מורכבים מחלקה שיקומית

בית בלב בע''מ , אשדוד

ישוב: 
אשדוד
תיאור: 
בית בלב בע''מ , אשדוד הינו דיור מוגן באשדוד המכיל 48 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

בית בלב בית אילדן, קרית מוצקין

ישוב: 
קרית-מוצקין
תיאור: 
בית בלב בית אילדן, קרית מוצקין הינו דיור מוגן בקרית-מוצקין המכיל 70 מיטות ב-4 מחלקות: מחלקה לעצמאיים ותשושים מחלקה סיעודית מחלקה לסיעודיים מורכבים מחלקה לתשושי נפש מחלקה שיקומית

בית בלב בע''מ, ירושלים

ישוב: 
ירושלים
תיאור: 
בית בלב בע''מ, ירושלים הינו דיור מוגן בירושלים המכיל 92 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

בית בלב, רמת השרון

ישוב: 
רמת-השרון
תיאור: 
בית בלב, רמת השרון הינו דיור מוגן ברמת-השרון המכיל 100 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לעצמאיים ותשושים מחלקה סיעודית

בית בלב בע''מ , גני עומר

ישוב: 
עומר
תיאור: 
בית בלב בע''מ , גני עומר הינו בית חולים בעומר המכיל 44 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לסיעודיים מורכבים מחלקה שיקומית

בית בלב בע''מ, אילת

ישוב: 
אילת
תיאור: 
בית בלב בע''מ, אילת הינו בית חולים באילת המכיל 36 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה סיעודית

רשת בית בלב כוללת עשרות בתי אבות הפזורים בכל רחבי הארץ ומיועדים לשרת את מגוון קהילות הקשישים, הנבדלות זו מזו מבחינת העדפותיהם הגיאוגרפיות, תחומי העניין, מצב בריאותי ומסוגלות נפשית ועוד. לרשת זו בתי אבות המוגדרים כדיור מוגן, בתי אבות שיקומיים או בתי אבות גריאטריים. המוסדות השונים כוללים מחלקות אשר מאובזרות בצורה המתאימה ביותר לאוכלוסייה הספציפית בה ההן מיועדות לטפל וכוללות את הצוות הרפואי והסיעודי המיומן ביותר למטרה זו. לרשת מספר בתי אבות הכוללים מחלקה לטיפול בקשישים המוגדרים כתשושי נפש, מחלקות לעצמאיים וקשישים תשושים, מחלקות לקשישים עצמאיים, מחלקות המיועדות למגוריהם של קשישים סיעודיים כמו גם מספר מוסדות של הרשת בהם פועלת מחלקה לשיקום והתאוששות.
חלק ממוסדות הרשת מקבלים קשישים בהתאם להקצאת ה"קודים" של משרד הבריאות. שיטת הקודים מבוססת על הצורך במתן עזרה כלכלית לקשישים ובני משפחותיהם אשר מתקשים לממן בכוחות עצמם דיור בבית אבות. הזכאות לסבסוד כרוכה באישור רפואי המאשר את העובדה כי הקשיש הינו אכן סיעודי ונדרש לעזרה קבועה על מנת לתפקד באופן משביע רצון (לצורך כך קיים מבחן מיוחד הנקרא ADL ). נוסף על כך, יש להמציא אישור סוציאלי המעיד על הקושי של הקשיש במימון פתרון הדיור המתאים לו. גובה הסבסוד משתנה ממקרה למקרה וממשפחה למשפחה. מספר הקודים השנתי שמקציב משרד הבריאות לנושא זה מוגבל ותלוי בתקציב השנתי המופרש לצורך זה.
כאמור, חלק מבתי "בית בלב" כוללים גם מחלקה שיקומית. בתי אבות אלו פזורים בכל רחבי הארץ: בית אילדן הנמצא בקריית מוצקין, בית בלב הנמצא בגני עומר או ברעננה, כמו גם סניף נוסף הנמצא בבת ים. מוסדות אלו כוללים גם מחלקות אחרות נוסף על המחלקה השיקומית – מחלקה המתאימה לסיעודיים מורכבים בגני עומר, ברעננה ובת ים, מחלקה עבור חולים סיעודיים בבת ים, ובית אילדן – מחלקות המתאימות לתשושים, תשושי נפש ועצמאיים. כל הדיירים, ללא תלות בסוג המחלקה המתאימה להם נהנים מיחס חם של הצוות הרפואי והסיעודי העושה ימים ולילות על מנת לטפל באופן המקצועי והמכבד ביותר בקשישים המתגוררים במוסדות אלו.