בתי אבות דיור מוגן וסיעוד בישראל
יעוץ והכוונה חינם 24 שעות

בתי אבות

תשושי נפש

בשרון

  • סוג המוסד

  • סוגי מחלקות

  • איזור בארץ

  • בחר ישוב

בתי אבות לתשושי נפש בשרון

תשישות נפש הינה מונח רפואי המתייחס לקשת רחבה של קשיים תפקודיים, אשר עשויים להתבטא במישור הנפשי, התפקודי והקוגניטיבי. מדובר בתופעה נפוצה ורווחת בקרב ציבור הקשישים, שמקורה על פי רוב בדמנציה הנובעת מפרקינסון, שבץ מוחי או מחלת האלצהיימר. כתוצאה מכך, האדם מתקשה מאוד ולמעשה אינו מסוגל עוד לתפקד באופן עצמאי, ועל כן יש לאתר עבורו מסגרת הולמת. את הפתרון מעניקים בתי אבות לתשושי נפש, בהם מועסקים צוותים רפואיים וסיעודיים בעלי הכשרה מקיפה בצרכי המטופלים ובהקלה עליהם. יחד עם זאת, באזור השרון פועלים עשרות בתי אבות המחזיקים מיטות ומחלקות ייעודיות לתשושי נפש, אשר נבדלים זה מזה בתנאים ובשירותים המוצעים.
תשישות נפש הינה מונח רפואי המתייחס לקשת רחבה של קשיים תפקודיים, אשר עשויים להתבטא במישור הנפשי, התפקודי והקוגניטיבי. מדובר בתופעה נפוצה ורווחת בקרב ציבור הקשישים, שמקורה על פי רוב בדמנציה הנובעת מפרקינסון, שבץ מוחי או מחלת האלצהיימר. כתוצאה מכך, האדם מתקשה מאוד ולמעשה אינו מסוגל עוד לתפקד באופן עצמאי, ועל כן יש לאתר עבורו מסגרת הולמת. את הפתרון מעניקים בתי אבות לתשושי נפש, בהם מועסקים צוותים רפואיים וסיעודיים בעלי הכשרה מקיפה בצרכי המטופלים ובהקלה עליהם. יחד עם זאת, באזור השרון פועלים עשרות בתי אבות המחזיקים מיטות ומחלקות ייעודיות לתשושי נפש, אשר נבדלים זה מזה בתנאים ובשירותים המוצעים. לכן, אנו ממליצים בחום להיעזר בשירותי הייעוץ המקצועיים שלנו, אשר ניתנים ללא עלות או מחויבות.

כיצד מוצאים בתי אבות לתשושי נפש בשרון


חיפוש אחר בתי אבות לתשושי נפש בשרון מהווה משימה לא פשוטה, המורכבת מקשת רחבה של שיקולים שמשתנים מאדם לאדם. לנו בדיור זהב יש ידע נרחב ועדכני אודות בתי אבות לתשושי נפש באזור השרון, המחזיקים כולם ברישיון מטעם משרד הבריאות. כמו כן, באמתחתנו מצויים הניסיון, הכלים והיכולות לסייע לכם באיתור מוסד המתאים ליקירכם. באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא מידע מפורט אודות בתי אבות לתשושי נפש בשרון הכולל בין היתר את המוסדות הבאים:
בית הדקל בפתח תקווה – בית אבות ותיק ופרטי השוכן בפאתי העיר, מכיל כ- 180 מיטות ב- 4 מחלקות שביניהן גם מחלקת תשושי נפש עם 52 מיטות. יש לציין כי בית אבות זה מתאים לקהל דתי ומסורתי מכל רחבי הארץ.
בית אבות, מרכז גריאטרי מלבן, נתניה – זהו בית אבות מנוסה, גדול וותיק השייך למשרד הרווחה ומשרד הבריאות, המכיל 515 מיטות מהן 38 ייעודיות לתשושי נפש.
בית אבות תפארת בנים, בית רפאל, נתניה – בית אבות קטן השייך לעמותה תפארת בנים ומיועד רק לתשושי נפש עם 40 מיטות.

לקבלת מידע נוסף
אתר דיור זהב מציע מידע עדכני ומפורט אודות בתי אבות לתשושי נפש בשרון, על מנת שתוכלו להתרשם מהמוסדות לבחירה נכונה. בנוסף לכך, הינכם מוזמנים להיעזר בשירותי הייעוץ המקצועיים שלנו, הניתנים על ידי צוותים בעלי בקיאות מעמיקה בתנאים ובשירותים השונים של כל מוסד. פנו אלינו עוד היום בטלפון053-336-2407, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ללא עלות או מחויבות מצידכם.

 

דילוג לתוכן