בתי אבות דיור מוגן וסיעוד בישראל
יעוץ והכוונה חינם 24 שעות

בתי אבות סיעודיים במרכז

בתי אבות סיעודיים במרכז

חשוב לדעת כי ישנם הרבה בתי אבות סיעודיים במרכז. מוסדות אלו מיועדים לקשישים המוגדרים במצב סיעודי, כאשר האשפוז בהם יכול להיות פרטי או מסובסד על ידי קוד אשפוז של משרד הבריאות. בתי אבות שכאלו מחויבים ברישיון משרד הבריאות ובפיקוח גריאטרי מטעמו, הדורש מהם לספק מספר שירותים בסיסיים למטופליהם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי בתי האבות שבמרכז נבדלים זה מזה ברמת האירוח ובסוגי שירותים הנלווים המסופקים על ידיהם. לכן, לפני שאתם בוחרים בית אבות סיעודי באזור מומלץ שתפנו אל שירותי היועצים המקצועיים של דיור זהב שניתנים ללא תשלום. היועצים שלנו מכירים היטב את כל בתי האבות במרכז אלו ויוכלו להציג בפניכם את האפשרויות המתאימות והרלוונטיות הפתוחות בפני יקירכם.

בית אבות סיעודי במרכז

באזור המרכז קיימים כ- 27 בתי אבות המחזיקים במחלקות סיעודיות, כעשרה מתוכם מאפשרים את מימון האשפוז בעזרת קוד משרד הבריאות. המוסדות פזורים בערים השונות וכוללים בין היתר 9 בתי אבות סיעודיים בתל אביב, 5 בתי אבות סיעודיים ברמת גן ו- 5 בבני ברק. באתר האינטרנט של דיור זהב תוכלו למצוא מידע מפורט ועדכני אודות מוסדות אלו, כתובתם ותנאיהם. כמו כן, תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות או מחויבות אשר יכווין אתכם בבחירת בתי אבות סיעודיים במרכז המתאימים ביותר ליקירכם. מדובר בבחירה המורכבת ממכלול שיקולים בהתאם לצרכים המיוחדים של כל אדם ויכולתו של המוסד לספק את המענה הטוב והשלם ביותר עבורו. יתרה מכך, השירותים שאנו מספקים כוללים גם ליווי לסיור בבית האבות, ליווי בהליך קליטת הקשיש במוסד וסיוע בקבלת מימון עבור אשפוזו.

לפרטים ומידע נוסף

המעוניינים לדעת עוד על בתי אבות סיעודיים במרכז מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו, המספק מידע רחב, מפורט ועדכני אודות בתי אבות סיעודיים באזור. כמו כן, לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועיים ללא עלות או מחויבות עומד לרשותכם מערך מקצועי הזמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בטלפון 053-336-2407. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה, ולסייע לכם בבחירת המוסד התאים ביותר לקירכם.

דילוג לתוכן