נאות השלושה, בני ברק

ישוב: 
בני-ברק
בעלות: 
פרטית
ותק: 
2000
רשת: 
רשת נאות
פיקוח: 
משרד הבריאות (+רשיון)
אופן הפנייה: 
באופן פרטי
קריטריונים לקבלה: 
ללא הגבלה
מסמכים נדרשים בתהליך הקבלה: 
דוח סוציאלי
מסמכים נדרשים בתהליך הקבלה: 
אישור רפואי
אופן התשלום: 
פרטי
אופן התשלום: 
חודשי
אופן התשלום: 
לפי הקריטריונים של משרד הבריאות
מחלקות: 
מחלקה סיעודית
תיאור המוסד: 

נאות השלושה, בני ברק
בית האבות "נאות השלושה" הוא חלק מרשת בתי האבות "נאות" המעניקים טיפול מסור ומקצועי לקשישים בכל רחבי הארץ. לרשת בתי אבות המתמחים בטיפול בקשישים בעלי בעיות בריאותיות מיוחדות, לקשישים הצריכים השגחה ועזרה על מנת לתפקד בצורה משביעת רצון ביום-יום (כגון סיעודיים, תשושי נפש ואחרים). בית "נאות השלושה" קיים משנת 200 ומיועד עבור אוכלוסיית הסיעודיים, הנמנים עם אוכלוסיות הקשישים הנעזרים רבות בצוות רפואי ופרא-רפואי לצורך תפקודם התקין ורווחתם האישית.
בבית "נאות השלושה" מחלקה יחידה המונה 72 מקומות. הצוות הרפואי האחראי על שלומם של הקשישים עושה כל שביכולתו על מנת לתרום לאיכות חיים ואורח חיים פעיל של דיירי המקום, שמירה על בריאותם ונקיטת צעדי רפואה מונעת. הקשישים עוברים בדיקות תפקודיות, הערכה רפואית, בדיקות שגרתיות וכאלו המותאמות לשינויים במצבם הגופני. על מנת להעניק לדיירי "נאות השלושה" את הטיפול המתאים להם ביותר, נמצאים במקום רופא גריאטרי, רופא כללי, צוות מיומן של פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים המציעים תמיכה נפשית ועזרה בתחומים חברתיים, צוות אחיות האחראי לבצע את ההוראות הרפואיות ולהשגיח על מצבם הבריאותי של הדיירים ועוד אנשי צוות אחרים. המטפלים והעובדים הכלליים תורמים אף הם את חלקם בעזרה שוטפת לקשישים ועזרה לצרכיהם השונים, כגון הגשת ארוחות טריות ומזינות, בהתאם לתפריט הנקבע לפי מצבם הבריאותי של הדיירים.
בית האבות "נאות השלושה" מנהל מתוך השקפה כי חלק בלתי נפרד מאיכות חייו של הקשיש הם חיי תרבות ופנאי פעילים. לכן, קיימת במקום פעילות חברתית שוטפת הכוללת ערבי תרות, הרצאות בנושאים מגוונים בהתאם לתחומי העניין של הדיירים, מפגשי משחקי חברה, מפגשי מועדון ועוד. צוות בית האבות מעודד מעורבות משפחת הקשיש במתרחש במקום, על ידי עדכון שוטף של בני המשפחה על מצבו, שינויים המתרחשים בבריאותו ומתן ייעוץ לגבי פתרונות אפשריים. הטיפול בקשישים נעשה מתוך מאמץ לשמור על כבודם ועל פרטיותם, ומתוך כוונה להעניק להם את העזרה הנדרשת להם תוך התחשבות ברצונותיהם והרגליהם.

שירותים

ארוחות
טיפול רפואי
טיפול אישי
טיפול סוציאלי
פיסיותראפיה
מחלקה סיעודית
מעקב רפואי/מונע
פעילות חברתית

צוות

רופא גריאטרי
רופא כללי
פיסיותראפיסטים
מטפלים
עובדים סוציאליים
עובדים כלליים
אחיות
מנהל
מזכירות

אוכלוסייה

שפות דיבור: 
עברית
הקשר דתי: 
ללא הקשר דתי

סיעודיים

מספר אנשים במחלקה: 
72
אזור לקבלה: 
ללא הגבלה