דיור מוגן בכפר סבא

8 results

דיור מוגן בית גיל הזהב, כפר-סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן בית גיל הזהב, כפר-סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 120 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

דיור מוגן מעונות הגיל , כפר-סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן מעונות הגיל , כפר-סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 48 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

מגדלי הים התיכון - השרון

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
מגדלי הים התיכון - השרון הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 380 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

דיור מוגן מרכז ורה סלומונס, כפר-סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן מרכז ורה סלומונס, כפר-סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 56 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

בית גיל פז, מגורי איכות לגיל הזהב, כפר סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
בית גיל פז, מגורי איכות לגיל הזהב, כפר סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 284 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לעצמאיים מחלקה סיעודית

דיור מוגן בית בכפר הדרים, כפר סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן בית בכפר הדרים, כפר סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 210 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לעצמאיים מחלקה סיעודית

דיור מוגן בית בכפר, בית אור, כפר סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן בית בכפר, בית אור, כפר סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 137 מיטות ב-2 מחלקות: מחלקה לעצמאיים מחלקה סיעודית

דיור מוגן בית גיל הזהב הדרים, מטב, כפר-סבא

ישוב: 
כפר-סבא
תיאור: 
דיור מוגן בית גיל הזהב הדרים, מטב, כפר-סבא הינו דיור מוגן בכפר-סבא המכיל 103 מיטות ב-1 מחלקות: מחלקה לעצמאיים

בכפר סבא פועלים בתי אבות שונים כמו גם מוסדות לדיור מוגן אשר מציעים קשת רחבה של אפשרויות לטיפול והשגחה רפואית בהתאם למחלקות הקיימות בהם, כאשר בחלק מהמוסדות קיימות מחלקות רבות ואילו בחלקם מחלקה אחת או שתיים.
קשישים רבים הפונים לבתי אבות לצורך מציאת פתרון הכולל מגורי קבע במקום, בוחנים בצורה מקיפה את השירותים שמעניק כל מוסד והתאמתם לצרכים ולרצונות של הדייר המיועד. כאשר אין הקשיש יכול לעשות זאת בעצמו (למשל במקרה בו מדובר בקשיש שהוא סיעודי מורכב או תשוש נפש) עושים זאת עבורו בני המשפחה או הגורם הרשמי המטפל בעניינו, על מנת לוודא כי המקום הנבחר אכן מתאים לו מבחינת היקף העזרה וסוג הטיפול הרפואי הנדרש.
בית האבות "המבריא" הנמצא בלב שכונה יוקרתית בכפר סבא, מתאים למשכנם של קשישים המוגדרים כעצמאיים, תשושים או סיעודיים (אינו כולל מחלקה לתשושי נפש, המצריכים השגחה צמודה יותר עקב היותם בעלי יכולות מנטליות חלשות והסכנה כי יפגעו בעצמם או בסביבה עקב תקשורת לקויה עם הסובב אותם). בית אבות זה מציע גם שירותי נופשון המבוססים על מגורים קצרי מועד במקום, לצורך השגחה על הקשיש בסביבה תומכת במקרה שבני משפחתו נאלצים להיעדר לתקופה קצובה, או לשם התאוששות ושיקום לאחר פרוצדורה רפואית כגון ניתוח. הדיירים במקום יכולים להנות משלל אפשרויות לבילוי בזמנם הפנוי כגון שימוש בשירותי הספרייה, חוגים והרצאות שונים המתקיימים במקום להנאתם ובהתאם לתחומי העניין שלהם, שירותים מתקדמים כגון טיפול באמצעות חיות מחמד ועוד.
בית הדיור המוגן "בית אור" הנמצא גם הוא בכפר סבא, מיועד לאוכלוסיית העצמאיים והסיעודיים. המחלקה הסיעודית מונה 103 מיטות ואילו המחלקה עבור הדיירים התשושים מונה 34 מיטות נוספות, כאשר כל המתגוררים במקום מוזמנים לעשות שימוש בהטבות ובשירותים המגוונים אותם מציע בית האבות: שירותי עזרה ביתית, שירותי קריאת מצוקה, כמו גם הסעות, הרצאות, חוגים שירותי אחזקה, נקיון, כביסה וטיפוח אישי (מניקור, פדיקור, מספרה), שימוש בשירותי הרפואה המשלימה (רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, דיקור), פיזיותרפיה ועוד.