בית אבות סיעודי נוף חן, רמת גן

ישוב: 
רמת-גן
בעלות: 
פרטית
ותק: 
1977
פיקוח: 
משרד הבריאות (+רשיון)
אופן הפנייה: 
באופן פרטי
אופן הפנייה: 
פנייה לועדת הקבלה של המוסד
אופן הפנייה: 
דרך אגף השיקום
קריטריונים לקבלה: 
ללא הגבלה
מסמכים נדרשים בתהליך הקבלה: 
אישור רפואי
אופן התשלום: 
פרטי
אופן התשלום: 
חודשי
מחלקות: 
מחלקה סיעודית
מחלקות: 
מחלקה לתשושי נפש
תיאור המוסד: 

בית האבות הסיעודי נוף חן פועל ברמת גן מזה כ-35 שנה ומהווה בית חם ליותר מ- 100 קשישים סיעודיים ותשושי נפש. השירותים, הטיפולים וכלל הפעילות בבית האבות מתבצעים תחת פיקוח של משרד הבריאות, ועם רישיון מטעמו.
צוות העובדים המסור של בית 'נוף חן' מספק לדייריו שירותים במגוון תחומים. דיירי הבית מקבלים בו טיפולים רפואיים, איש איש בהתאם למצבו הגופני, וכן ייעוץ בנוגע לשיקום, להסתגלות לעזרים רפואיים. דיירי הבית עשויים להיעזר גם בשירותיו של פסיכולוג מטעם הבית, והם נהנים מטיפולים פארא-רפואיים שונים, ובהם מפגשי ריפוי בעיסוק, פיסיותראפיה וליווי של עובדת סוציאלית. משקל רב ניתן בבית האבות גם לשעות הפנאי ולמפגשי רעים. בשל כך, צוות ההנהלה והעובדים מקפידים לקיים פעילויות חברתיות בשיתוף כלל הקשישים המתגוררים בבית, להוציאם לטיולים מחוץ לשטח בית האבות, לקיים מפגשים ושיחות עם חונכים אשר מבקרים את הדיירים בהתנדבות, ולחשוף אותם לתחומי דעת ועיסוק שונים, באמצעות הרצאות וחוגים.
שפע הפעילויות והדאגה הכוללנית לאספקטים השונים בחיי הקשיש מתאפשרים הודות לצוות העובדים הרב תחומי, המקצועי והחם המועסק בבית האבות. על צוות זה נמנים רופא כללי, פסיכיאטר, אחיות ואנשי מקצועות הפארא-רפואה, ובהם גם דיאטנית אשר מפקחת על תפריט המזונות המוגשים לדיירים ועל תזונתו של כל אחד מהם. עובדים כלליים ואב הבית דואגים באופן רציף לתחזוקת הבית ולתקינות ציוד העזר.
בית האבות הסיעודי נוף חן נהנה ממיקום נוח בלב גוש דן. הבית ממוקם ברחוב שקט והוא צמוד לגן אברהם, אשר משתרע על פני 18 דונמים, ומצויים בו אמפיתיאטרון, מצבת זיכרון לחללי מלחמת העצמאות ומגוון מינים של חי וצומח מקומיים. עם זאת, בית האבות שוכן בסמיכות רבה לציר ז'בוטינסקי, המקשר בין כביש חיפה- תל אביב הישן לבין דרך איילון, כך שהגישה אליו מאזורים שונים בגוש דן ומחוצה לו נוחה מאד.

שירותים

ייעוץ שיקומי/ טיפולי
פעילות חברתית
חונכים/ מתנדבים
פיסיותראפיה
מחלקה סיעודית
טיפול פסיכולוגי
טיולים
גינה/חצר
ריפוי בעיסוק
טיפול סוציאלי
הרצאות/חוגים
הסתגלות לעזרים רפואיים/טיפול עצמי
טיפול רפואי

צוות

צוות לילה
רופא כללי
אחיות
פיסיותראפיסטים
מנהל
מרפאים בעיסוק
פסיכיאטר
עובדים כלליים
עובדים סוציאליים
דיאטנית
אב בית

אוכלוסייה

שפות דיבור: 
עברית
הקשר דתי: 
ללא הקשר דתי

סיעודיים

מספר אנשים במחלקה: 
54
אזור לקבלה: 
ללא הגבלה

תשושי נפש

מספר אנשים במחלקה: 
54
אזור לקבלה: 
ללא הגבלה